Česky English Story Factory
Vložit video

 

Nejnovějších 5 Nejlepších 5

 

Instalace StoryFactory

Následující návod Vás provede instalací aplikace StoryFactory až k jejímu prvnímu spuštění. Po zahájení instalace se objeví následující panel:

Instalace SF

Klikněte na tlačítko Next.

 

Instalace SF

Pokračujte v instalaci tlačítkem Next.

 

Instalace SF

Potvrďte, že souhlasíte s (volnou) licencí programu označením políčka "I accept the terms of this license agreement." a klikněte na tlačítko Next.

 

Instalace SF

Při instalaci zatrhněte všechny balíčky StoryFactory a pokračujte tlačítkem Next.

 

Instalace SF

Na systémech Windows 8, Windows 7 a Windows Vista doporučujeme StoryFactory instalovat do adresáře C:\StoryFactory (kde nedochází k problémům způsobenými nedostatečnými právy aplikace StoryFactory). Nic ale nezkazíte, pokud StoryFactory nainstalujete do tohoto adresáře i na ostatních systémech. Po zvolení adresáře pokračujte tlačítkem Next.

 

Instalace SF

V panelu zadáváte, zda si přejete vytvořit zástupce pro spuštění programu v nabídce Start. Doporučujeme ponechat panel beze změn a pokračovat tlačítkem Next. Nezapomeňte zkontrolovat, zda máte dostatek místa na disku. Kvůli rozsáhlé 3D grafice StoryFactory vyžaduje více než 1 GB diskového prostoru.

 

Instalace SF

Tento panel zobrazuje informaci o průběhu instalace. Po dokončení instalace klikněte na Next.

 

Instalace SF

Gratulujeme! Právě jste nainstalovali aplikaci StoryFactory. Instalátor ukončíte kliknutím na Done.

První spuštění StoryFactory

Při prvním spuštění se StoryFactory zeptá na adresář, kam jste nainstalovali UnrealEngine2RuntimeDemo. V našem případě výše to bylo na disk C:\. Označíme tedy adresář C:\UnrealEngine2RuntimeDemo viz panel níže.

Instalace SF