Česky English Story Factory
Vložit video

 

Nejnovějších 5 Nejlepších 5

 

StoryFactory je jedinečný nástroj na vytváření krátkých animovaných scének, jehož nekomerční využití je zcela bezplatné. K dispozici máte celé virtuální městečko a několik typů postav, které můžete do města dosadit a rozpohybovat je. Kromě umělých lidí je tu také několik zvířat a tajemný Emocuc, ušaté stvořeníčko, které může být hodné i zlé, chytré i roztomile přitroublé – to už bude záležet jen na vás.

13 10 18

Virtuální postavy mají v zásobě spoustu pohybů, které jim umožňují provádět nejrůznější akce a vyjadřovat celou škálu emocí. Umělí herci ze StoryFactory jsou zcela ve vašich rukou a s jejich pomocí můžete vytvářet libovolné scénky. Co takhle vytvořit situaci, ve které se Tomáš pohádá s Natálií a skončí to pláčem a rozchodem? Je libo zorganizovat setkání kamarádů a jít s nimi do kina? Nechat Barboru lézt po čtyřech kolem stromu? A co třeba trochu akce: skupinku lidí napadne zlý Emocuc a teprve hrdinný Tomáš je zachrání. To vše a ještě mnohem víc můžete vytvořit pomocí StoryFactory.

17

StoryFactory není jen zábavné, ale při vytváření scének se naučíte spoustu zajímavých a užitečných věcí. Dozvíte se něco o principech filmového střihu, odhalíte práci s kamerou, zjistíte, jak je těžké rozpohybovat virtuální postavu aby se chovala přirozeně nebo nechat upadnout panáčka právě v okamžiku, kdy obdržel facku.