Česky English Story Factory
Vložit video

 

Nejnovějších 5 Nejlepších 5

 

Upřesnění pravidel soutěže

Toto jsou pravidla podzimní soutěže se StoryFactory. V případě nejasností se prosím zeptejte, pravidla upřesníme.

  1. Délka videa musí být do pěti minut včetně úvodních a závěrečných titulků. Videím, která poruší toto pravidlo, budou uděleny v hodnocení trestné body.
  2. Je povoleno používat libovolné post-produkční nástroje, viz například videa z minulého kola soutěže Nový svět nebo Města. Základ práce ale musí být vytvořen ve StoryFactory.
  3. Je povoleno vytvořit několik samostatných videí ve StoryFactory a ty pak sestříhat v post-produkčním nástroji. Není nutné nasnímat celé video na jeden záběr;-)
  4. Soutěžní příspěvky nesmí porušovat práva duševního vlastnictví třetích osob, tj. například nelze používat hudbu, zvuky a grafické prvky, které nejsou jejich autorem nabídnuty k volnému šíření a použití.
  5. Je jedno, jestli vytvoříte svůj příspěvek ve StoryFactory 1.1.2 nebo v některé ze dvou variant StoryFactory 2.x.x. Porota nebude hodnotit fakt, že StoryFactory 2.x.x s UDK obsahuje lepší grafiku než StoryFactory pracující se starší verzí Unrealu (UnrealEngine2).
  6. Pokud máte pomalejší počítač a nahrané video se vám trochu „škube“, nevadí. Porota to nebude penalizovat. Nicméně pokud chcete mít videa bez „škubání“, pošlete nám zdrojové soubory a my vám obratem pošleme zpátky videa.
  7. Vítězná videa vybere odborná porota. Vítěz nebude vybrán na základě diváckého hodnocení v galerii.
  8. Soutěže se mohou zúčastnit studenti základních a středních škol na území ČR a SR. Jeden tým mohou tvořit buď dva studenti, nebo tři studenti, nebo dva studenti a jejich učitel. Studenti mohou být z různých škol. Pokud je členem takového "smíšeného" týmu i učitel, musí být z jedné ze škol. V případě větších týmů (např. tři studenti a učitel nebo dva studenti a dva učitelé) si porota vyhrazuje právo udělit videu trestné body anebo ho dokonce zcela vyřadit ze soutěže. Případná cena bude každopádně udělena pouze prvním třem členům týmu.
  9. Jeden student může být až v pěti soutěžních týmech, tj. může soutěžit až s pěti videi. Videí ale můžete nahrát i více jak pět. Těsně po uzávěrce soutěže kontaktujeme účastníky uvedené jako autory u více jak pěti videí, abychom se zeptali, která jsou určena do soutěže a která nikoli.
  10. Jeden učitel může vést neomezený počet studentských týmů.